+48 605 696 768
kancelaria@magdalenawitkowska.pl
Moja oferta

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Witkowska, zorientowana jest na świadczenie najwyższej jakości pomocy prawnej. Doskonałe przygotowanie merytoryczne, profesjonalizm oraz doświadczenie zawodowe pozwalają osiągnąć cel. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie dobierając najbardziej adekwatne i optymalne środki postępowania.

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Witkowska oferuje profesjonalną pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych.

Doradztwo prawne oferowane osobom fizycznym polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, zastępowaniu strony w postępowaniu sądowym, egzekucyjnym i administracyjnym oraz na opiniowaniu i sporządzaniu projektów umów cywilnoprawnych, a także na prowadzeniu negocjacji.

Obsługa podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych, jaką oferuje Kancelaria, polega na kompleksowej obsłudze prawnej instytucji lub osoby prawnej, a w szczególności w zakresie tworzenia i opiniowania umów cywilnoprawnych, decyzji administracyjnych, tworzeniu i przekształcaniu spółek, dochodzeniu roszczeń, a także reprezentowaniu interesów pracodawcy w sprawach pracowniczych i ubezpieczeń społecznych, oraz na biernej obsłudze firm związanych z ubezpieczeniami majątkowymi i osobistymi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.